1x2 - 1
1.47

slay

Przecietny Hiszpan kontra mlody Chorwat, ktory w zeszlym roku ogrywal m.in. Murraya, Baghdatisa czy Verdasco.

Co prawda Granollers to dwukrotny polfinalista imprezy w Chennai (z 2009 i 2014 roku), no ale to duza zasluga drabinki. W koncu Dlouhy, Beck, Ramanathan czy Albot to nie sa nadzwyczaj trudni rywale. Coric gral tu tylko raz, przed rokiem, i juz w drugiej rundzie trafil na Wawrinke.

Chorwat na pewno duzo lepiej czuje sie na twardych kortach. W 2013 roku - co prawda w turniejach Futures - wygral na hardzie 17 meczow z rzedu, tracac zaledwie 4 sety. Rok pozniej wygral turniej w Izmirze, a juz w zeszlym sezonie gral w polfinale duzych zawodow w Dubaju, gdzie zatrzymal go dopiero Federer. 19-letni Coric ma byc nastepca Cilica i Ivanisevica i poki co jest na dobrej drodze. Swietnie serwujacy, "chlodny" mimo mlodego wieku, znakomicie radzi sobie na twardej nawierzchni. Granollers, mimo wszystko, to raczej gracz z kortow ziemnych, nawet mimo niezlego (125-97) bilansu na hardzie. Skoro jednak przed rokiem nie potrafil ugrac z Chorwatem nawet seta na swojej koronnej nawierzchni, to ciezko sie spodziewac, zeby na twardym korcie byl w stanie cokolwiek zdzialac.