1.50

(5) Inter (14-9-3 42-21) podejmie (1) Napoli (23-3-2 62-19)

Handanovic - D'Ambrosio, Skriniar, Miranda, Cancelo - Vecino, Gagliardini - Perisic, Brozovic, Candreva - Icardi

Reina - Rui (Maggio), Koulibaly, Albiol, Hysaj - Hamsik, Jorginho, Allan - Insigne, Mertens, Callejón

Inter bez zmartwień kadrowych, w Napoli lekko kontuzjowany jest Hamsik, ale powinien i tak zacząć od pierwszej minuty. W kadrze będzie już także Milik, być może za Ruiego zacznie Maggio, po nieudanym meczu z Romą tego pierwszego. Napoli nie wytrzymało presji i Juventus zbliżył się do nich na punkt mając mecz rozegrany mniej. Goście ciągle jednak podtrzymują niesamowitą serię 26 wyjazdowych spotkań w Serie A bez porażki. Inter ostatnio zawodzi, tylko dwie wygrane w ostatnich 10 kolejkach!, ale ciągle top 4 i strefa Ligi Mistrzów - konkretnie Lazio - jest w zasięgu Nerazzurrich. Głównym pytaniem jednak jest to jak na porażkę - i to (2-4) - zareaguje zespół z Nepolu ciągle marzący o Scudetto. W pięciu ostatnich spotkaniach Interu z Napoli, bramki padały tylko dla jednej z drużyn - ta seria zostanie naszym zdaniem przerwana. Inter mimo słabszej formy, ma sporo argumentów w ataku, a w ostatnich tygodniach poza Romą, choćby RB Lipsk pokazał, że ta defensywa jest do pokonania - a remis w sumie Napoli nic tak naprawdę może nie dać i jesteśmy pewni, że drużyna Sarriego pokaże swoją ofensywną piłkę na San Siro. My postawimy ostatecznie przynajmniej na 10 rzutów rożnych. W meczach Interu pada ich średnio najwięcej w Serie A (12.5), a na San Siro to wynik (12.3) - równie imponujący.