x 11%
2 0%

Rzutów rożnych w meczu 9.5 - Over 9.5
1.55

Roma podejmie Szachtara Donieck, po porażce (1-2) w Kharkovie, gdzie Alisson uratował swoją drużynę przed większą stratą.

Alisson - Kolarov, Fazio, Manolas, Florenzi - Strootman, Rossi - Perotti, Nainggolan, Ünder - Dzeko

Pyatov - Ismaily, Rakitskiy, Ordets, Butko - Stepanenko, Fred - Bernard, Taison, Marlos - Ferreyra

Po tym meczu Roma przegrała z Milanem (0-2), ale pozbierali się ogrywając Napoli (4-2) oraz Torino (3-0) więc nastroje w szatni są z pewnością bojowe. Z drugiej strony gra z kontry będzie bardzo odpowiadać ekipie Paulo Fonsecy. Naszpikowana Brazylijczykami drużyna Szachtara w szybkiej kombinacyjnej grze czuje się bardzo dobrze, a niewidoczny czasem przez dłuższy czas - jak w pierwszej połowie na Ukrainie - Ferreyra jest niezwykle skutecznym graczem, gdy już ma swoje okazje. W pierwszym meczu postawiliśmy na sporą liczbę rzutów rożnych i nie zawiedliśmy się. Intensywny mecz i padło ich aż 17 (9-8). W rewanżu, gdy wiadomo, że Roma musi gonić wynik sytuacji podbramkowych powinno być równie dużo co zwłaszcza w drugiej połowie tamtego meczu. W tegorocznej Lidze Mistrzów w meczach w Rzymie notuje się ich średnio (11.3), więc przy okolicznościach tego spotkania, przy deficytowym wyniku Romy, z takim przeciwnikiem jak Szachtar, ich dwucyforwa liczba wydaje się do osiągnięcia, a i większe wartości jak 10.5 (1.80), czy 11.5 (2.20) mogą być także atrakcyjnym celem zakładów.