x 40%
2 0%

Suma kartek w meczu 4.5 - Over 4.5
1.79

W Stambule Fenerbahce podejmie Benficę Lizbona w rewanżowym pojedynku Ligi Mistrzów. Benfica ma jedno bramkową zaliczkę (1-0), ale w stolicy Turcji jak wiadomo gra się mocno specyficznie. Mecz w Portugalii długo był bez kartek, gdyż Białorusin Kulbakov wysoko postawił poprzeczkę, ale gdy już raz sięgnął do kieszonki upominając Soldado w 78 minucie, tak w kwadrans, Grimaldo, Ekic i Elmas także zarobili po żółtej kartce. Wygraliśmy wówczas zakład o powyżej 3.5 kartki - tutaj linia będzie ustawiona o jedną wyżej. Ponieważ to Fenerbahce musi tutaj odrabiać wynik, wszelkie środki przy tej stawce meczu będą w użyciu, a zważywszy na południowy temperament zawodników obu zespołów spodziewamy się, pierwszych upomnień już w pierwszej połowie i przynajmniej pięciu sumarycznie. Mecz poprowadzi Słoweniec Vinčić, który w sierpniu w lidze pokazał 8 żółtych kartek i czerwoną w meczu Mury z Domzale, a w weekend 5 w starciu Krško z Celje. Ostatni mecz, który sędziował w Europie w marcu pomiędzy Borussią Dortmund, a Salzburgiem w Lidze Europy zakończył 6 kartkami. Charakter drużyn, stadion Fenerbahce, i olbrzymia stawka meczu skłania nas grę w tym kierunku w tej konfrontacji.