2
1

1x2 - 1
1.63

PIERWSZA LIGA - KOLEJKA 30, MRSOOL Park (Riyadh). (3) Al Nasr Riyadh (18-4-7 56-35) zagra z (6) Al-Fateh (9-8-12 44-39)

Blisko miesięczna przerwa w rozgrywkach w Arabii Saudyjskiej, Al Nasr ograł (@4-1) ostatni w tabeli (16) Al-Hazem. Kolejne bramki w sezonie zdobył Talisca, który po przygodzie w Chinach, rozgrywa tutaj sezon (27, 20) i także jest skuteczny. Wystąpił też Aboubakar, Mori i Martinez, a także Masharipov, czyli zagraniczny zaciąg w drużynie z czołówki. Al-Fateh bez szans z (1) Al-Hilal (@0-3), do tego rywale całą drugą połowę grali w osłabieniu, mimo to, nie tracąc nawet gola. W tym zespole również zagrali zagraniczni gracze, Cueva, Koval w bramce, oraz Egipcjanie El Geaidy oraz Salim, ale to nie ta klasa, co zaciąg gospodarzy. W pierwszym spotkaniu (@1-0), tutaj ponownie na Al Nasr Riyadh stawiamy w tej rywalizacji.