Bukmacher:
Kurs:
2.10

1. LIGA - PLAY OFFY - PÓŁFINAŁ, Niké Aréna. (1) Zilina zagra z (9) Ziar nad Hronom

Zilina straciła mecz z Topolcany, ale też przy prowadzeniu już trzema wygranymi (8-0, 7-2, @7-6), gdzie po (@4-5) jednak tutaj (7-3) znowu wysoki wynik. Co ciekawe spotkanie numer cztery i pięć po pierwszych dwudziestu minutach dwukrotnie było (@0-0, 0-0). Ziar nad Hronom, po pięciu meczach wyrzucił (8) Považská Bystrica, po czym eliminował (2) Dubnice w siedmiu meczach (4-3). Co więcej rywale prowadzili już (3-0) w serii! Tutaj faworyt jest oczywisty, a my zwracając uwagę, że przy podkręceniu tempa i 40 minut wystarczy im na sześć bramek w meczu, a także bezpośrednie starcia tych zespołów w sezonie zasadniczym (@0-7, 8-4, 6-2, @5-1) stawiamy mimo wszystko na wysoki wynik na otwarcie półfinałów.