1.82

Ligue 1, kolejka 28. Lille (46, 39-24) zagra z Olympique Marsylia (39, 40-30)

Chevalier; Santos, Diakite, Yoro, Ismaily; Gudmundsson, Andre, Bentaleb; Zhegrova, David, Haraldsson

Lopez; Garcia, Balerdi, Gigot, Merlin; Veretout, Gueye, Harit; Henrique, Ndiaye, Aubameyang

Ważna wygrana w prestiżowym meczu z Lens (2-1) po reprezentacyjnej przerwie i Lille jest bez porażki już od siedmiu (3-3-0) we wszystkich rozgrywkach, wliczając Ligę Konferencji. Warto wspomnieć, że w tej serii mamy (8) Rennes (2-2), czy (2) Brest (@1-1). Olympique uległo w derbach Francji, PSG (0-2), mimo, że rywal grał już od 40 minuty w dziesiątkę. To już trzecia porażka z rzędu po występie gości we wspomnianym Rennes (@0-2) i w Villarreal (@1-3, 4-0), gdzie jednak mieli sporą zaliczkę w Lidze Europy. Pewna niemoc strzelecka Olympique, ale można zauważyć, że trzy z ostatnich czterech konfrontacji tych drużyn (1-2-1) kończyło się (¾ BTTS). Przy tylko jednym czystym koncie Lille w pięciu ostatnich występach w Ligue 1, mimo braku ich porażek, nie skreślamy szans zespołu z Marsylii na trafienie tutaj.