Jagiellonia Białystok

Obie drużyny strzelą gola? - Tak
1.68

Puchar Polski, półfinał. Pogoń Szczecin zagra z Jagiellonią Białystok

Oba zespoły wygrały ligowe spotkania w weekend, odpowiednio (3-1) Pogoń z Cracovią i (6-0) Jagiellonia z ŁKS. Trudniejsze zadanie mieli Portowcy, którzy po szybkim objęciu błyskawicznego prowadzenia, dali się zaskoczyć z rzutu rożnego, ale też na przerwę schodzili z prowadzeniem. Klasą dla siebie był Kamil Grosicki. Jagiellonia jako lider, zdemolował beniaminka z Łodzi, który też grał od 33 minuty w dziesiątkę. Stadion w Białymstoku jest prawie nie do zdobycia, gdzie zespół Siemieńca zdobył 32 z 51 oczek. Pogoń za to lubi niestety dla siebie zawieść liczną widownię w Szczecinie, zwłaszcza, gdy są to spotkania dające konkrety w ligowej tabeli, jak z Zagłębiem. Niewątpliwie jednak mimo stawki tego pojedynku spotkają się zespoły, które stawiają na niezwykle ofensywną piłkę. W październiku (2-1) w lidze, gdzie Pogoń odwróciła wynik, po samobójczym golu Malca. Na nudne zawody się tutaj ponownie nie zanosi w naszej ocenie.