x 0%
2 0%

Rzutów rożnych w meczu 9.5 - Over 9.5
1.60

Na Goodison Park (6) Everton (6-5-4 21-17) podejmie (11) Watford (6-2-7 18-21), przewidywane składy:

Pickford - Digne, Mina, Keane, Coleman - Gueye, Gomes - Bernard, Sigurdsson, Lookman - Richarlison

Foster - Holebas, Kabasele, Cathcart, Femenía - Chalobah, Doucouré - Pereyra, Quina - Deeney, Deulofeu

Goście po trzeciej porażce z rzędu, (1-2) z The Citizens, gdzie wynik jednak nie odzwierciedla dominacji mistrza. Tak naprawdę The Hornets tylko w ostatnich 10 minutach ambitnie rzucili się na kontrolujący przebieg meczu zespół Guardioli i trzeba przyznać, że byli groźni. Zespół jednak jest nieskuteczny, czego choćby dowodem była zmarnowana kapitalna okazja Deeney'a w pierwszej połowie, jeszcze przy stanie (0-0). Everton po niezwykle pechowej porażce w derbach z The Reds (0-1), po jednak sporym błędzie Pickforda, stracił też punkty w tygodniu z Newcastle (1-1). W ostatnich sezonach mecze pomiędzy tymi ekipami były bardzo zacięte - ostatnie cztery wygrywali gospodarze, minimalnie jedną bramką. Cztery z sześciu spotkań kończyły się BTS. Everton w tym sezonie u siebie (5-2-1) gra bardzo dobrze, ale też muszą uważać na determinacje graczy Javi Gracia przerwania passy porażek. Co ciekawe w wyjazdowych meczach Watford notuje się średnio aż (12.6) rzutów rożnych (drugi wynik w Premier League) przy bardzo zbalansowanym rozłożeniu (6.0 v 6.6) i na  przynajmniej dziesięć tych stałych fragmentów gry warto w naszej ocenie postawić w poniedziałkowy wieczór.