x 60%
2 40%

Obie drużyny strzelą gola? - Tak
1.50

Na BayArena, (7) Bayer (13-3-11 48-44) podejmie (3) RasenBallsport Leipzig (15-7-5 49-20)

Hradecky - Jedvaj, Tah, S. Bender, Wendell - Aranguiz - Havertz, Brandt - Weiser, Volland, Bailey

Gulacsi - Klostermann, Konaté, Orban, Halstenberg - Demme - Sabitzer, Kampl - Forsberg - Y. Poulsen, Ti. Werner

Druga z rzędu porażka Bayeru - przed reprezentacyjną przerwą (1-3) z Werderem - po (1-4) w Hoffenheim. Lipsk za to odpowiednio (1-0) z Schalke w delegacji oraz imponujące (5-0) nad Herthą w zeszły weekend. Goście mają za to w nogach dodatkowe minuty w tygodniu, gdzie w Pucharze Niemiec dopiero po dogrywce wygrali w Augsburgu (2-1 OT.) W Bundeslidze bez porażki od dziewięciu spotkań i pewne trzecie miejsce w lidze, które przy odpowiedniej koncentracji powinni utrzymać w tym miesiącu. Rywal trudny, zwłaszcza, że będzie walczył przecież o europejski puchary mimo ostatnich wpadek. Spodziewamy się intensywnego meczu z trafieniami, dla obu tych zespołów jak w ostatnich sezonach na poziomie Bundesligi na BayArena (2-3, 2-2) - fani raczej nie narzekali na nudę.