x 0%
2 0%

1x2 - 1
2.16

LIGA NARODÓW UEFA - LIGA B - KOLEJKA 6, Stadionul Giuleşti (Bukareszt). Rumunia (1-1-3 2-7) zagra z Bośnią i Hercegowiną (3-2-0 7-4)

Radu; Ratiu, Rus, Nedelcearu, Bancu; R. Marin, Baluta, Tanase; Man, Alibec, Sorescu

Sehic; Dedic, Hadzikadunic, Sanicanin, Kolasinac; Besic, Hadziahmetovic; Stevanovic, Gojak, Demirovic; Prevljak

Bośnia i Hercegowina wygrała grupę, Rumunia ciągle może się utrzymać, ale po pierwsze musi wygrać. Będzie to o tyle trochę łatwiejsze, że goście mogą dać więcej minut graczom zaplecza, Miralem Pjanic wypadł za kartki, a Edin Dzeko powinien dostać wolne. Rumunia nie ma za dużo do kalkulacji, tylko trzy punkty kosztem ewentualnego braku zwycięstwa Finów w Podgoricy da im utrzymanie. Stawiamy na rozstrzygnięcie po przerwie rezultatu, gdzie z pewnością taktykę gospodarzy będzie determinować równolegle rozgrywane spotkanie w grupie.