POŁOWA Z WIĘKSZĄ LICZBĄ BRAMEK - Druga Połowa
Bukmacher:
Kurs:
2.14

LIGA NARODÓW UEFA - LIGA B - KOLEJKA 5, Stadion Stožice (Ljubljana). Słowenia (0-2-2 3-8) zagra z Norwegią (3-1-0 6-3)

Słowenia mimo dwóch punktów ma szansę na utrzymanie, przez fatalną dyspozycję Szwecji. Z drugiej strony Serbia ma trzy punkty mniej niż Norwegia, która właśnie dzisiejszego rywala, do tej pory nie zdołała jedynie pokonać (@0-0). Słoweńcy przetrwali w Oslo, mimo gry od 63 minuty w dziesiątkę i dominacji rywali na boisku. Goście mają ciekawą obecnie reprezentację, a Haaland jest w niesamowitej dyspozycji. Słowenia u siebie przegrała ze Szwecją, ale urwała punkty Serbom (2-2), mimo straty dwóch goli na początku. Zakładamy uważną grę miejscowych w defensywie i jednak rozstrzygnięcie bramkowe już po przerwie.