Over/Under 2.5 - Under
Bukmacher:
Kurs:
1.74

PREMIER LEAGUE - KOLEJKA 9, London Stadium (Londyn). West Ham (1-1-5 3-9) zagra z Wolverhampton (1-3-3 3-7)

Fabianski - Cresswell, Zouma, Kehrer, Coufal - Soucek, Rice - Fornals, Paquetá, Bowen - Antonio

Sá- Aït-Nouri, Kilman, Jonny - Semedo, Moutinho, Neves, Nunes, Neto - Guedes, Costa

West Ham ma ledwie cztery punkty, Wilki niewiele więcej, ale też trzy, a nie pięć porażek na koncie. Jedyne wygrane zespołu Moyes'a we wrześniu, to Liga Konferencji i rywalizacja z FCSB (3-1), oraz Silkeborg (@3-2). Przed przerwą (@0-1) z Evertonem. Wolves wtedy ulegli The Citizens (0-3), to aż trzy z siedmiu straconych do tej pory bramek przez ten zespół. Tutaj spodziewamy się z drugiej strony, występu Costy w XI, co znacząco powinno wzmocnić siłę ofensywną gości. Z drugiej strony tylko, po trzy trafienia na kontach obu drużyn i przy sytuacji ich w tabeli, na zorientowany na wynik pojedynek po dłuższej przerwie stawiamy na London Stadium w sobotę.