Obie drużyny strzelą gola? - Tak
Bukmacher:
Kurs:
1.84

Bundesliga, kolejka 26. Freiburg (33, 34-45) zagra z Bayerem Leverkusen (67, 63-16)

Atubolu; Sildillia, Ginter, Gulde, Gunter; Keitel, Hofler; Doan, Grifo; Sallai, Gregoritsch

Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapie; Frimpong, Xhaka, Palacios, Grimaldo; Tella, Wirtz; Schick

Jak odmienne był losy tych zespołów w czwartek, gdzie Freiburg został rozbity w rewanżu przez West Ham (5-0), a Bayer w sytuacji wydawałoby się w 90 minucie beznadziejnej, przedłużył swoją niesamowitą serię bez porażki w tym sezonie (3-2), a nawet uniknął dogrywki. Zwracamy uwagę, że jednak Freiburg pokonał tutaj Młoty (1-0), wcześniej eliminując Lens (3-2 dog.), a w międzyczasie dwa punkty stracił tutaj Bayern (2-2). Seria lidera jest imponująca, ale też zwracamy uwagę na wyrównany bilans na tym boisku (1-1-1), przy komplecie (BTTS). Wliczając mecze w Leverkusen po (@1-2) w pierwszej rundzie, to (5/5 BTTS) od 2021 roku.