1.78

CHAMPIONSHIP - PLAY OFFY - FINAŁ, Leeds zagra Southampton

Meslier; Gray, Ampadu, Rodon, Firpo; Gruev, Kamara; Gnonto, Rutter, Summerville; Piroe

McCarthy; Walker-Peters, Harwood-Bellis, Bednarek, Stephens; Aribo, Downes, Smallbone; Brooks, Armstrong, Fraser

Krótki może być pobyt w Championship dla tych drużyn, a zwłaszcza dla jednej. Przebieg półfinałów miał podobny scenariusz. Wpierw remisy na boisku odpowiednio w Norwich, oraz WBA, a następnie rewanże bez złudzeń - (4-0) na Elland Road, oraz St. Mary's. W sezonie regularnym, Southampton wygrał oba spotkania, odpowiednio (@1-3) we wrześniu, oraz tutaj (1-2) i to (4.5) Tu wynik otworzył Armstrong, wyrównał Piroe, ale jest przed przerwą drugie trafienie dodał Smallbone i rezultat zamknął się do przerwy. Finał na Wembley, ale oba miasta, mają liczną i głośną ilość fanów, spodziewających się widowiska. My podtrzymamy bramkową serię w tej rywalizacji.