eFortuna - najlepszy polski bukmacher (LEGALNY BUKMACHER W POLSCE).
KOD Fortuna: ZAKLAD120


+ Polski bukmacher z licencją w RP
+ 20zł na start (zmień pkt. na zakład)
+ 120zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA
+ AŻ DO 1000zł ZA 1-wszy DEPOZYT
+ Świetna oferta, kursy i obsługa


-> Zobacz ofertę ->

BetFan - zakłady bukmacherskie w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat !!!


+ Polski legalny bukmacher
+ Pakiet Pudziana 3000 zł
+ Zakład bez ryzyka 100 zł
+ GRY BEZ PODATKU +14%!!!
+ BLIK i Przelewy24 do wpłat


. -> Oferta dnia ->

STS - polski bukmacher z licencją w Polsce (LEGALNY BUKMACHER). Uwaga: Tylko dla +18 lat.


+ Bukmacher z licencją w Polsce
+ NAJWIĘKSZY POLSKI BUKMACHER!
+ 1200 zł od 1-wszego depozytu
+ 200 zł BEZ RYZYKA i inne bonusy...
+ BetGames, Wirtualne gry, eSport


-> Zobacz ofertę ->

eToto - legalny polski bukmacher z licencją wydaną przez MF. Bonusy i promocje w eToto.pl - Tylko dla +18 lat!


+ Legalny bukmacher w Polsce
+ Bonus 200% do 200 zł (100zł=300zł)
+ eTotomania: nowy dzień=nowy bonus
+ Aplikacja mobilna
+ Blik i Przelewy24 do wpłat


-> ODBIERZ TUTAJ ->

Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

Serie C Grp. A 2020

Kolejka 1
03 maja
Paysandu
Santa Cruz
03 maja
Treze
Imperatriz
03 maja
Manaus FC
Vila Nova
03 maja
Ferroviario
Botafogo PB
03 maja
EC Jacuipense
Remo
Kolejka 2
10 maja
Remo
Ferroviario
10 maja
Botafogo PB
Manaus FC
10 maja
Imperatriz
EC Jacuipense
10 maja
Santa Cruz
Treze
10 maja
Vila Nova
Paysandu
Kolejka 3
17 maja
Paysandu
Treze
17 maja
Botafogo PB
Santa Cruz
17 maja
Imperatriz
Remo
17 maja
Ferroviario
Vila Nova
17 maja
EC Jacuipense
Manaus FC
Kolejka 4
24 maja
Remo
Vila Nova
24 maja
Treze
Ferroviario
24 maja
Manaus FC
Paysandu
24 maja
Santa Cruz
Imperatriz
24 maja
EC Jacuipense
Botafogo PB
Kolejka 5
31 maja
Paysandu
EC Jacuipense
31 maja
Treze
Remo
31 maja
Imperatriz
Botafogo PB
31 maja
Ferroviario
Manaus FC
31 maja
Vila Nova
Santa Cruz
Kolejka 6
14 czerwca
Paysandu
Imperatriz
14 czerwca
Botafogo PB
Vila Nova
14 czerwca
Manaus FC
Treze
14 czerwca
Santa Cruz
Remo
14 czerwca
EC Jacuipense
Ferroviario
Kolejka 7
21 czerwca
Remo
Botafogo PB
21 czerwca
Treze
EC Jacuipense
21 czerwca
Manaus FC
Santa Cruz
21 czerwca
Ferroviario
Paysandu
21 czerwca
Vila Nova
Imperatriz
Kolejka 8
28 czerwca
Remo
Manaus FC
28 czerwca
Botafogo PB
Paysandu
28 czerwca
Imperatriz
Ferroviario
28 czerwca
Santa Cruz
EC Jacuipense
28 czerwca
Vila Nova
Treze
Kolejka 9
05 lipca
Treze
Botafogo PB
05 lipca
Manaus FC
Imperatriz
05 lipca
Ferroviario
Santa Cruz
05 lipca
Paysandu
Remo
05 lipca
EC Jacuipense
Vila Nova
Kolejka 10
12 lipca
Remo
EC Jacuipense
12 lipca
Botafogo PB
Ferroviario
12 lipca
Imperatriz
Treze
12 lipca
Santa Cruz
Paysandu
12 lipca
Vila Nova
Manaus FC
Kolejka 11
19 lipca
Paysandu
Vila Nova
19 lipca
Treze
Santa Cruz
19 lipca
Manaus FC
Botafogo PB
19 lipca
Ferroviario
Remo
19 lipca
EC Jacuipense
Imperatriz
Kolejka 12
02 sierpnia
Remo
Imperatriz
02 sierpnia
Treze
Paysandu
02 sierpnia
Manaus FC
EC Jacuipense
02 sierpnia
Santa Cruz
Botafogo PB
02 sierpnia
Vila Nova
Ferroviario
Kolejka 13
09 sierpnia
Paysandu
Manaus FC
09 sierpnia
Botafogo PB
EC Jacuipense
09 sierpnia
Imperatriz
Santa Cruz
09 sierpnia
Ferroviario
Treze
09 sierpnia
Vila Nova
Remo
Kolejka 14
16 sierpnia
Remo
Treze
16 sierpnia
Botafogo PB
Imperatriz
16 sierpnia
Manaus FC
Ferroviario
16 sierpnia
Santa Cruz
Vila Nova
16 sierpnia
EC Jacuipense
Paysandu
Kolejka 15
23 sierpnia
Remo
Santa Cruz
23 sierpnia
Treze
Manaus FC
23 sierpnia
Imperatriz
Paysandu
23 sierpnia
Ferroviario
EC Jacuipense
23 sierpnia
Vila Nova
Botafogo PB
Kolejka 16
30 sierpnia
Paysandu
Ferroviario
30 sierpnia
Botafogo PB
Remo
30 sierpnia
EC Jacuipense
Treze
30 sierpnia
Santa Cruz
Manaus FC
30 sierpnia
Imperatriz
Vila Nova
Kolejka 17
13 września
EC Jacuipense
Santa Cruz
13 września
Ferroviario
Imperatriz
13 września
Manaus FC
Remo
13 września
Treze
Vila Nova
13 września
Paysandu
Botafogo PB
Kolejka 18
20 września
Remo
Paysandu
20 września
Botafogo PB
Treze
20 września
Imperatriz
Manaus FC
20 września
Santa Cruz
Ferroviario
20 września
Vila Nova
EC Jacuipense

Serie C Grp. B 2020

Kolejka 1
03 maja
EC Sao Jose
Sao Bento
03 maja
Brusque
Ypiranga RS
03 maja
Ituano FC
Tombense FC
03 maja
Boa Esporte Clube
Volta Redonda
03 maja
Londrina EC
Criciuma
Kolejka 2
10 maja
Ypiranga RS
Londrina EC
10 maja
Criciuma
Boa Esporte Clube
10 maja
Sao Bento
Brusque
10 maja
Tombense FC
EC Sao Jose
10 maja
Volta Redonda
Ituano FC
Kolejka 3
17 maja
EC Sao Jose
Brusque
17 maja
Criciuma
Sao Bento
17 maja
Ituano FC
Londrina EC
17 maja
Boa Esporte Clube
Ypiranga RS
17 maja
Volta Redonda
Tombense FC
Kolejka 4
24 maja
EC Sao Jose
Volta Redonda
24 maja
Brusque
Ituano FC
24 maja
Sao Bento
Ypiranga RS
24 maja
Tombense FC
Criciuma
24 maja
Londrina EC
Boa Esporte Clube
Kolejka 5
31 maja
Ypiranga RS
Tombense FC
31 maja
Criciuma
Volta Redonda
31 maja
Ituano FC
EC Sao Jose
31 maja
Boa Esporte Clube
Brusque
31 maja
Londrina EC
Sao Bento
Kolejka 6
14 czerwca
Volta Redonda
Ypiranga RS
14 czerwca
Tombense FC
Sao Bento
14 czerwca
Ituano FC
Criciuma
14 czerwca
Brusque
Londrina EC
14 czerwca
EC Sao Jose
Boa Esporte Clube
Kolejka 7
21 czerwca
Brusque
Tombense FC
21 czerwca
Ypiranga RS
Criciuma
21 czerwca
Sao Bento
Volta Redonda
21 czerwca
Boa Esporte Clube
Ituano FC
21 czerwca
Londrina EC
EC Sao Jose
Kolejka 8
28 czerwca
Volta Redonda
Brusque
28 czerwca
Tombense FC
Londrina EC
28 czerwca
Sao Bento
Boa Esporte Clube
28 czerwca
Criciuma
EC Sao Jose
28 czerwca
Ypiranga RS
Ituano FC
Kolejka 9
05 lipca
Brusque
Criciuma
05 lipca
Ituano FC
Sao Bento
05 lipca
Boa Esporte Clube
Tombense FC
05 lipca
Londrina EC
Volta Redonda
05 lipca
EC Sao Jose
Ypiranga RS
Kolejka 10
12 lipca
Ypiranga RS
Brusque
12 lipca
Criciuma
Londrina EC
12 lipca
Sao Bento
EC Sao Jose
12 lipca
Tombense FC
Ituano FC
12 lipca
Volta Redonda
Boa Esporte Clube
Kolejka 11
19 lipca
EC Sao Jose
Tombense FC
19 lipca
Londrina EC
Ypiranga RS
19 lipca
Boa Esporte Clube
Criciuma
19 lipca
Ituano FC
Volta Redonda
19 lipca
Brusque
Sao Bento
Kolejka 12
02 sierpnia
Ypiranga RS
Boa Esporte Clube
02 sierpnia
Brusque
EC Sao Jose
02 sierpnia
Sao Bento
Criciuma
02 sierpnia
Tombense FC
Volta Redonda
02 sierpnia
Londrina EC
Ituano FC
Kolejka 13
09 sierpnia
Volta Redonda
EC Sao Jose
09 sierpnia
Boa Esporte Clube
Londrina EC
09 sierpnia
Ituano FC
Brusque
09 sierpnia
Ypiranga RS
Sao Bento
09 sierpnia
Criciuma
Tombense FC
Kolejka 14
16 sierpnia
EC Sao Jose
Ituano FC
16 sierpnia
Brusque
Boa Esporte Clube
16 sierpnia
Sao Bento
Londrina EC
16 sierpnia
Tombense FC
Ypiranga RS
16 sierpnia
Volta Redonda
Criciuma
Kolejka 15
23 sierpnia
Ypiranga RS
Volta Redonda
23 sierpnia
Criciuma
Ituano FC
23 sierpnia
Sao Bento
Tombense FC
23 sierpnia
Boa Esporte Clube
EC Sao Jose
23 sierpnia
Londrina EC
Brusque
Kolejka 16
30 sierpnia
Criciuma
Ypiranga RS
30 sierpnia
Ituano FC
Boa Esporte Clube
30 sierpnia
Tombense FC
Brusque
30 sierpnia
Volta Redonda
Sao Bento
30 sierpnia
EC Sao Jose
Londrina EC
Kolejka 17
13 września
EC Sao Jose
Criciuma
13 września
Brusque
Volta Redonda
13 września
Ituano FC
Ypiranga RS
13 września
Boa Esporte Clube
Sao Bento
13 września
Londrina EC
Tombense FC
Kolejka 18
20 września
Ypiranga RS
EC Sao Jose
20 września
Criciuma
Brusque
20 września
Sao Bento
Ituano FC
20 września
Tombense FC
Boa Esporte Clube
20 września
Volta Redonda
Londrina EC
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść