Pokaż menu wyników
Ukryj menu wyników

1st Qualifying Round

Kolejka
10 lipca
FK Velez Mostar
Inter Club d\'Escaldes
10 lipca
Auda
B36 Torshavn
11 lipca
Bala Town
Paide Linnameeskond
11 lipca
Caernarfon
Crusaders
11 lipca
Stjarnan
Linfield
11 lipca
Aktobe
FK Sarajevo
11 lipca
NK Bravo
Connah\'s Quay Nomads
11 lipca
Una Strassen
KuPS
11 lipca
Floriana
Tre Penne Galazzano
11 lipca
Torpedo Zhodino
FC Milsami Orhei
11 lipca
FA Siauliai
FCI Levadia
11 lipca
Talinna Kalev
Urartu FC
11 lipca
Valur
Vllaznia
11 lipca
Bruno\'s Magpies
Derry City
11 lipca
Atletic Escaldes
F91 Dudelange
11 lipca
Torpedo Kutaisi
KF Tirana
11 lipca
Shelbourne
St Joseph\'s
11 lipca
FC Noah
KF Shkendija
11 lipca
GFK Tikves Kavadarci
Breidablik
11 lipca
Mornar
Dinamo Tbilisi
11 lipca
VPS
Zalgiris Vilnius
11 lipca
FK Liepaja
Vikingur
11 lipca
La Fiorita Montegiardino
Isloch
11 lipca
Partizani
Marsaxlokk FC
11 lipca
Malisheva
Buducnost Podgorica
17 lipca
Crusaders
Caernarfon
17 lipca
B36 Torshavn
Auda
18 lipca
Vikingur
FK Liepaja
18 lipca
Isloch
La Fiorita Montegiardino
18 lipca
Marsaxlokk FC
Partizani
18 lipca
Paide Linnameeskond
Bala Town
18 lipca
Linfield
Stjarnan
18 lipca
FK Sarajevo
Aktobe
18 lipca
Connah\'s Quay Nomads
NK Bravo
18 lipca
KuPS
Una Strassen
18 lipca
Inter Club d\'Escaldes
FK Velez Mostar
18 lipca
Tre Penne Galazzano
Floriana
18 lipca
FC Milsami Orhei
Torpedo Zhodino
18 lipca
FCI Levadia
FA Siauliai
18 lipca
Urartu FC
Talinna Kalev
18 lipca
Vllaznia
Valur
18 lipca
Derry City
Bruno\'s Magpies
18 lipca
Buducnost Podgorica
Malisheva
18 lipca
F91 Dudelange
Atletic Escaldes
18 lipca
KF Tirana
Torpedo Kutaisi
18 lipca
St Joseph\'s
Shelbourne
18 lipca
KF Shkendija
FC Noah
18 lipca
Breidablik
GFK Tikves Kavadarci
18 lipca
Dinamo Tbilisi
Mornar
18 lipca
Zalgiris Vilnius
VPS

2nd Qualifying Round

Kolejka
25 lipca
Omonia Nicosia
TBC
25 lipca
TBC
Drita
25 lipca
Osijek
TBC
24 lipca
AEK Athens
TBC
25 lipca
TBC
Tromsoe
25 lipca
TBC
St. Mirren
25 lipca
CSKA 1948
TBC
25 lipca
TBC
Universitatea Craiova
25 lipca
St. Patrick\'s Athletic
FC Vaduz
25 lipca
FC Koebenhavn
TBC
25 lipca
Istanbul Basaksehir
TBC
25 lipca
Legia Warszawa
TBC
25 lipca
TBC
25 lipca
Gent
TBC
25 lipca
TBC
Haecken
25 lipca
Zrinjski Mostar
TBC
24 lipca
Riga FC
Śląsk Wrocław
25 lipca
TBC
25 lipca
TBC
Cliftonville
25 lipca
St. Gallen
TBC
25 lipca
TBC
Sliema Wanderers
25 lipca
CFR Cluj
Neman Grodno
25 lipca
Zimbru
Ararat Armenia
25 lipca
TBC
DAC 1904 Dunajska Streda
25 lipca
FK Radnicki 1923
TBC
25 lipca
TBC
Spartak Trnava
25 lipca
TBC
AEK Larnaca
25 lipca
Saburtalo
TBC
25 lipca
TBC
FC Astana
25 lipca
Go Ahead Eagles
Brann
25 lipca
Olimpija Ljubljana
Polissya Zhytomyr
25 lipca
Sumqayit
Fehervar FC
25 lipca
Ilves
Austria Wiedeń
25 lipca
SC Dnipro-1
Puskas FC Academy
25 lipca
Djurgaarden
FC Progres Niederkorn
25 lipca
Hapoel Beer Sheva
Cherno More Varna
25 lipca
Hajduk Split
HB Torshavn
25 lipca
Mlada Boleslav
FK TransINVEST
25 lipca
Banik Ostrava
TBC
25 lipca
FC Zuerich
TBC
25 lipca
Broendby IF
TBC
25 lipca
Maccabi Haifa
Sabah FK
01 sierpnia
TBC
Vitoria de Guimaraes
01 sierpnia
TBC
Omonia Nicosia
01 sierpnia
Drita
TBC
01 sierpnia
TBC
Osijek
01 sierpnia
TBC
AEK Athens
31 lipca
Fehervar FC
Sumqayit
31 lipca
Austria Wiedeń
Ilves
01 sierpnia
TBC
CSKA 1948
01 sierpnia
TBC
FC Koebenhavn
01 sierpnia
TBC
Istanbul Basaksehir
01 sierpnia
TBC
Legia Warszawa
01 sierpnia
TBC
01 sierpnia
TBC
Gent
01 sierpnia
TBC
Zrinjski Mostar
01 sierpnia
TBC
01 sierpnia
Cliftonville
Auda
01 sierpnia
TBC
St. Gallen
01 sierpnia
Sliema Wanderers
TBC
01 sierpnia
TBC
Banik Ostrava
01 sierpnia
TBC
FC Zuerich
01 sierpnia
TBC
Broendby IF
31 lipca
Haecken
TBC
01 sierpnia
TBC
FK Radnicki 1923
31 lipca
Spartak Trnava
TBC
01 sierpnia
TBC
Saburtalo
01 sierpnia
Vitoria de Guimaraes
TBC
01 sierpnia
Sabah FK
Maccabi Haifa
01 sierpnia
Brann
Go Ahead Eagles
01 sierpnia
Polissya Zhytomyr
Olimpija Ljubljana
01 sierpnia
Tromsoe
TBC
01 sierpnia
St. Mirren
TBC
01 sierpnia
Universitatea Craiova
TBC
01 sierpnia
FC Vaduz
St. Patrick\'s Athletic
01 sierpnia
Puskas FC Academy
SC Dnipro-1
01 sierpnia
FC Progres Niederkorn
Djurgaarden
01 sierpnia
Cherno More Varna
Hapoel Beer Sheva
01 sierpnia
HB Torshavn
Hajduk Split
01 sierpnia
Śląsk Wrocław
Riga FC
01 sierpnia
FK TransINVEST
Mlada Boleslav
01 sierpnia
Neman Grodno
CFR Cluj
01 sierpnia
Ararat Armenia
Zimbru
01 sierpnia
DAC 1904 Dunajska Streda
TBC
01 sierpnia
AEK Larnaca
TBC
01 sierpnia
FC Astana
TBC
Kupon
Dodaj nowe zdarzenie ręcznie ?
Dodaj nowy typ z analizą ?
0
wyczyść